Asystent ds. handlowo - technicznych

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska: kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia) aktywne poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami, prace warsztatowe i magazynowe praca...

SZCZEGÓŁY OFERTY

świętokrzyskie / Kielce

Tubes International Sp. z o.o.

Data dodania: wczoraj

Doradca techniczno-handlowy

utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów doradztwo technologiczne w zakresie stosowania deskowań i rusztowań bieżąca obsługa techniczna i handlowa budów obsługiwanych przez MEGA RENTAL...

kujawsko-pomorskie / Inowrocław

MEGA RENTAL Sp. z o.o. Sp.kom.

Doradca Techniczno-Handlowy

Zakres obowiązków: Profesjonalne doradztwo techniczne Obsługa klienta w zakresie sprzedaży Realizacja celów biznesowych Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: Doświadczenie w branży grzewczej lub sanitarnej lub technicznej Umiejętność...

pomorskie / Chwaszczyno

Grupa Progres