Kucharka / Kucharz

Oferujemy: Dobre warunki - TERMINOWE WYPŁATY! Godziny pracy do ustalenia 8-16 lub 9-17 lub 10-18 Praca w dni robocze Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym DODATKI - ubezpieczenie na życie, opieka medyczna,...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Zakroczym

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania: wczoraj

Kucharz / Kucharka

Opis stanowiska: Sprzedaż posiłków i artykułów spożywczych Wydawanie posiłków Obsługa kasy fiskalnej Dbanie o estetykę serwowanych potraw Utrzymanie porządku w miejscu pracy Przygotowywanie kanapek i deserów Wymagania: Aktualne orzeczenie...

małopolskie / Kraków, Przystanek - Rondo Czyżyńskie

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Kucharz kuchni narodowej kazachskiej

-przygotowywanie i podawanie posiłków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

świętokrzyskie / Kielce

Miejski Urząd Pracy w Kielcach