Mechanik - warsztat samochodowy

  Oferujemy: Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w młodym i dynamicznym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Niezbędne narzędzia pracy Obowiązki: Diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, Dbałość o stanowisko pracy, Współpraca...

SZCZEGÓŁY OFERTY

lubelskie / Łuków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

Data dodania: wczoraj

Mechanik pojazdów osobowych i ciężarowych

Opis stanowiska: Weryfikacja usterek, diagnostyka Demontaż oraz montaż, naprawa i wymiana podzespołów w pojazdach Naprawy elektryczne (opcjonalnie) Obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi  Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw...

kujawsko-pomorskie / Kobylarnia

KOBYLARNIA S.A.

Mechanik samochodowy

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w naprawie samochodów

wielkopolskie / Piła

Zakłady Drobiarskie KOZIEGŁOWY Sp. z o. o.

Mechanik

  Do obowiązków pracownika będzie należało: diagnoza i naprawa pojazdów serwisowych, przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów, wycena i sprawdzanie dostępności wymienianych podzespołów, składowanie i opisywanie części gwarancyjnych. Od...

pomorskie / Gdańsk

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.