Mechanik - warsztat samochodowy

  Oferujemy: Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w młodym i dynamicznym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Niezbędne narzędzia pracy Obowiązki: Diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, Dbałość o stanowisko pracy, Współpraca...

SZCZEGÓŁY OFERTY

lubelskie / Łuków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

Data dodania: 2020-11-26

Mechanik samochodowy (o)

Mechanik samochodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Wymagania: doświadczenie na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia, możliwe przyuczenie. Praca w Tarnowie, od pon. do...

małopolskie / Tarnów

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Mechanik pojazdów osobowych i ciężarowych

Opis stanowiska: Weryfikacja usterek, diagnostyka Demontaż oraz montaż, naprawa i wymiana podzespołów w pojazdach Naprawy elektryczne (opcjonalnie) Obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi  Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw...

kujawsko-pomorskie / Kobylarnia

KOBYLARNIA S.A.

Mechanik samochodowy

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w naprawie samochodów

wielkopolskie / Piła

Zakłady Drobiarskie KOZIEGŁOWY Sp. z o. o.