Pracownik ds. Opracowania Przesyłek

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca zmianowa w godz. 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00​ Twoje zadania: rozładunek i załadunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem), transport przesyłek w obrębie sortowni, ręczne lub maszynowe sortowanie...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, ul. Łączyny 8

Poczta Polska S.A.

Data dodania: 2024-07-15

Pracownik Magazynu

Twój zakres obowiązków: Przyjmowanie, wydawanie i kontrola towarów. Kompletacja zamówień. Obsługa wózka widłowego. Dbanie o porządek na magazynie. Współpraca z innymi działami firmy. Nasze wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku....

pomorskie / Gdańsk, ul. Kontenerowa

UAB XM Textiles Europe

Data dodania: 2024-07-12

Pracownik Sortowni

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie do 31.07.2024 r., praca od poniedziałku do piątku w godzinach 22:00-6:00 ​ Twoje zadania: ręczne lub maszynowe sortowanie listów, rozładunek i załadunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem), transport przesyłek w...

Data dodania: 2024-07-10