Sekretarka / Recepcjonistka

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stażu będzie zdobywać doświadczenie i umiejętności praktyczne przy: Bieżącej organizacji i koordynacji pracy sekretariatu/recepcji Przyjmowaniu gości, obsłudze spotkań biznesowych Obsłudze korespondencji...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Data dodania: dzisiaj

Sekretarka

Twoje przyszłe zadania: przygotowywanie niezbędnych dokumentów i materiałów technicznych na spotkania, przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby przełożonego, przygotowywanie pism do organów administracji publicznej, zarządzanie...

Budimex SA

Data dodania: 2022-08-17

Pracownik Kancelarii Ogólnej Sekretariatu Kanclerza

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu poszukuje pracownika Kancelarii Ogólnej Sekretariatu Kanclerza (umowa o pracę na zastępstwo w pełnym wymiarze czasu pracy) Do obowiązków pracownika będzie należało m.in.: prowadzenie i obsługa...

dolnośląskie / Wrocław

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

Data dodania: 2022-08-16