Asystent / Asystentka ds. serwisu

Zadania: organizacja pracy biura, w tym: organizacja wysyłek, rozdział i archiwizacja dokumentacji współpraca z managerami w zakresie prac administracyjnych w projektach nadzór nad umowami z podmiotami zewnętrznymi tworzenie kosztorysów i ofert we współpracy...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Katowice

STRABAG PFS

Data dodania: wczoraj

Pomocnik techniczny / pracownik techniczny

Prace techniczno gospodarcze, usuwanie bieżących usterek technicznych i budowlanych, prace porządkowe wokół terenu , monitoring stanu technicznego budynku obiektu hotelowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

dolnośląskie / Szklarska Poręba

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Data dodania: 2024-06-12

Pracownik inżynieryjno-techniczny zaplecza dydaktycznego

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za właściwe funkcjonowanie pracowni dydaktycznej – Laboratorium Podstaw Fizyki, w systemie dwuzmianowym. Zakres obowiązków: przygotowanie Laboratorium do zajęć dydaktycznych, w...

dolnośląskie / Wrocław

Politechnika Wrocławska