Aparatowy Urządzeń Technologicznych

(Pion Wody/ Zakład Centralny/Oddział Produkcji Wody ) (umowa na zastępstwo) Naszym Pracownikom oferujemy: zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, ul. Koszykowa 81

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Data dodania: dzisiaj

Młodszy Technolog Dziewiarni i Farbiarni

Twój zakres obowiązków: Uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów technologicznych i rozwijaniu produktów Przeprowadzanie prac technologicznych w ramach procesów produkcyjnych Zgłaszanie pomysłów i usprawnień w ramach optymalizacji procesu produkcji, oraz...

SZCZEGÓŁY OFERTY

wielkopolskie / Gutowo Małe, k. Wrześni

SIGVARIS S.A.

Technolog / Technolożka ds. wdrożeń komponentów z drewna

Twój zakres obowiązków: projektowanie nowych procesów technologicznych dla obróbki drewna litego i produkcji elementów ze sklejki przeprowadzanie testów technologicznych i nadzór nad nimi praca z narzędziami takimi jak CatiaV6 i platforma 3dExperience...

SZCZEGÓŁY OFERTY

podkarpackie / Rzepedź

Nowy Styl

Data dodania: wczoraj