Brygadzista / Brygadzistka Serwisu Sprzątającego

To oferujemy: Stabilną prace od poniedziałku do piątku Pracę w godzinach 6-14 Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę Po okresie próbnym -możliwość dołączenia do pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia grupowego...

SZCZEGÓŁY OFERTY

małopolskie / Kraków, (Nowohucka)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania: wczoraj

Kierownik Kontraktów

Zakres zadań: nadzór nad terminową i finansową realizacją kontraktu (optymalizacja kosztów) utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami prowadzenie niezbędnej dokumentacji dbanie o wizerunek firmy nadzór i organizacja pracy pracowników Wymagania:...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa

DGP Clean Partner Sp. Z o.o.

Data dodania: 2024-04-25

Koordynator serwisu sprzątającego

Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem serwisu sprzątającego (docelowo na kilku obiektach) Nadzór nad wysoką jakością realizowanych usług Układanie grafików dla pracowników Rekrutacja pracowników Przygotowanie dokumentacji do zatrudnienia pracowników...

SZCZEGÓŁY OFERTY

wielkopolskie / Buk

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Data dodania: 2024-04-11