Specjalista / Specjalistka ds. Umów i Zatrudnienia

Do Twoich obowiązków będzie należało: Przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji personalnej, w tym akt osobowych, umów itp. Wsparcie w procesie onboardingu i offboardingu pracowników. Nadzorowanie benefitów pracowniczych. Aktualizowanie baz danych z...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, Mokotów

Foundever

Data dodania: 2024-04-27

Młodszy Specjalista ds. HR

Zakres obowiązków: Zarządzanie relacjami i wsparcie dla pracowników magazynowych Amazon. Administrowanie procesami HR, w tym zarządzaniem czasem pracy, danymi i nieobecnościami. Wsparcie w operacjach HR, takich jak rekrutacja i onboarding. Przetwarzanie...

śląskie / Gorzyczki

Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania: 2024-04-19

Starszy pracownik działu personalnego

- administrowanie sprawami pracowniczymi- wsparcie procesów rekrutacji i selekcji w języku francuskim - współtworzenie i realizacja strategii współpracy- umowa o pracę na czas określony: 3 lata Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

łódzkie / Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Data dodania: 2024-04-15