Grafik DTP

Praca stacjonarna w siedzibie firmy. Opis stanowiska: przygotowanie materiałów do druku cyfrowego i offsetowego obsługa naświetlarki CTP Oczekujemy: dobrej znajomości programów z pakietu Adobe oraz Corel Draw doświadczenia w pracy w drukarniach offsetowych lub...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Gliwice

EMERALD Sp. z o.o.

Data dodania: dzisiaj

Grafik / Graficzka

Twój zakres obowiązków: aktualizacja i zmiany w istniejących materiałach cennikowych skład cennika dla nowo wprowadzanych produktów obróbka graficzna plików wektorowych Nasze wymagania: sprawne posługiwanie się programami Adobe Indesign, Illustrator,...

podkarpackie / Jasło

Nowy Styl

Data dodania: wczoraj

Grafik 3d

-utworzenie trójwymiarowej grafiki z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania;-odwzorowanie grafik 2D na 3D;-utrzymanie wysokiej jakości i spójności wizualnej we wszystkich tworzonych modelach.Rodzaj umowy: Umowa o dzieło Przewidywany okres zatrudnienia: 3...

małopolskie / Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie