Kierowca C+E

Opis stanowiska Kierowca wyjeżdża w poniedziałek rano z ładunkiem do Niemiec, następnie kabotaż (2 przeżuty) i wraca do Polski w piątek. Utrzymanie samochodu w czystości. Wymagania prawo jazdy C+E, karta kierowcy.

SZCZEGÓŁY OFERTY

wielkopolskie / Godziesze

Zdzisław Kupaj

Data dodania: dzisiaj

Kierowca w ruchu międzynarodowym

Opis stanowiska: praca na terenie UE główne trasy: Polska - Hiszpania i Polska - Włochy praca przez cały rok (bez sezonowości) Wymagania: prawo jazdy C+E, kod 95 niekaralność ważne badania i kursy na przewóz rzeczy (bądź nowe prawo jazdy), kod 95

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Mińsk Mazowiecki

MWB TRANS WIECZOREK MARIUSZ

Kierowca samochodu kat. C+E

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15, 15.00- 23.00 oraz 23.00 - 7.00 Twoje zadania: prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony kat. C+E, przewóz ładunków pocztowych pomiędzy oddziałami Poczty Polskiej, obsługa...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Ciemne, ul. Logistyczna 12

Poczta Polska S.A.