Kierowca - Magazynier kat B.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Główne zadania: transport towarów zgodnie z zaplanowaną na dany dzień trasą pomoc w przyjmowaniu i wydawaniu materiałów z magazynu pomoc w przygotowaniu zamówień dla Klientów pomoc w rozładunku i załadunku...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Sosnowiec

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Data dodania: wczoraj

Kierowca śmieciarki

Zakres obowiązków: wywóz i odbiór odpadów na terenie Warszawy uzupełnianie danych dotyczących np. ilości opróżnionych pojemników odbiór odpadów w określonych godzinach Nasze wymagania: prawo jazdy kat. C badania karta kierowcy kwalifikacja wstępna /...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa

Partner Sp. z o.o. Sp. K

Data dodania: 2024-09-06

Kierowca kat. B

Opis stanowiska: transport materiałów samochodami do 3,5 tony zakupy w lokalnych sklepach rozliczanie zaliczek gotówkowych dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu Wymagania: prawo jazdy kat. B ogólna orientacja w Krakowie i okolicach wysokiej kultury...

SZCZEGÓŁY OFERTY

małopolskie / Kraków

ATT Sp. z o.o.