Operator linii - kierowca operator wózka widłowego

obsługa wózka widłowego, obsługa i serwis linii technologicznej, praca przy komputerze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn,

SZCZEGÓŁY OFERTY

lubelskie / Poniatowa

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Data dodania: wczoraj

Operator wózka widłowego

Opis stanowiska: obsługa skanera i wózka widłowego, kompletacja zamówień, rozmieszczanie towaru na magazynie + rozładunek za pomocą wózka. Oferujemy: umowa o pracę, bardzo dobre wynagrodzenie, praca w systemie III zmianowym (również w weekendy), praca od...

SZCZEGÓŁY OFERTY

wielkopolskie / Murowana Goślina

Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Operatora wózka widłowego (wysoki skład)

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym i wysokiego składowania typu Reach Truck. Chcesz pracować tylko na jedną zmianę Zapraszamy do pracy w GEODIS!

SZCZEGÓŁY OFERTY

pomorskie / Gdańsk

GEODIS Road Network Sp. z o.o.