Kierowca C+E / Skoczek

Poszukujemy "skoczków" z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Masz urlop w miesiącach od Kwietnia do października? Chcesz dorobić i masz dużo wolnego czasu? Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie nowoczesny tabor pracę w miłej i przyjaznej atmosferze...

SZCZEGÓŁY OFERTY

pomorskie / Słupsk

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona

Data dodania: wczoraj

Kierowca C+E (Guardian)

Twój zakres obowi ą zk ó w Czy jesteś zainteresowany pracą z nowoczesnym sprzętem w niszowej dziedzinie transportu jaką jest transport szkła? Chcesz zostać naszym ambasadorem w Polsce i Europie i zapewniać naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie?...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Częstochowa, i okolice

Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o.

Kierowca C+E

Opis stanowiska: Przewóz odzieży w kontenerach na trasach międzynarodowych Wymagania: Prawo jazdy kat C Karta kierowcy Kurs na przewóz rzeczy Doświadczenie w transporcie drogowym oraz na trasach międzynarodowych

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa

GO-EST Sp. z o.o.