Kierownik działu produkcji i napraw

Utrzymanie ciągłości produkcji oraz bieżoących napraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

SZCZEGÓŁY OFERTY

podkarpackie / Bukowsko

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Data dodania: wczoraj

Kierownik Działu Koordynacji Operacji

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00 lub 7:00 - 15:00 Twoje zadania: zarządzanie zespołem pracowników, nadzór nad przyjmowaniem, rozdziałem i wydawaniem przesyłek, planowanie i organizacja...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Ciemne, ul. Logistyczna 12

Poczta Polska S.A.

Data dodania: 2024-09-13

Zastępca Kierownika Sprzedaży Artykułów Wyposażenia Wnętrz

Twój zakres obowiązków: Zarządzanie pracą podległego zespołu oraz motywowanie pracowników; Realizacja planów sprzedaży; Przestrzeganie przepisów oraz procedur obowiązujących w firmie; Odpowiedzialność za pracę zespołu sprzedawców; Odpowiedzialność...

SZCZEGÓŁY OFERTY

lubuskie / Zielona Góra

AGATA Spółka Akcyjna

Data dodania: 2024-09-11