Koordynator Zespołów Sprzedażowych

Zadania: Kierowanie grupami sprzedażowymi i zapewnienie wyników sprzedaży. Rekrutacja i szkolenie zespołów sprzedażowych. Optymalizacja procedur sprzedaży dla wzrostu efektywności. Aktywne pozyskiwanie klientów i realizacja celów sprzedażowych....

SZCZEGÓŁY OFERTY

pomorskie / Gdańsk

Praca.pl

Data dodania: dzisiaj

Manager Sprzedaży

Opis stanowiska budowanie grup sprzedażowych i odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe na podległym terenie możliwość zatrudnienia całych zespołów sprzedażowych analizowanie, budowanie i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży...

Sistemo Energy

Koordynator sprzedaży internetowej

- weryfikacja zamówień na platformie sklepu internetowego,- rezerwacja towarów w systemie sprzedażowym,- kontrola nad stanem zamówień i poziomami realizacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B...

podkarpackie / Rzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Data dodania: 2024-06-28