Magazynier

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Zadania: profesjonalna obsługa Klienta przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu przygotowywanie zamówień dla Klientów rozładunek i załadunek towarów posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Sosnowiec, ul. Rudna 14

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Data dodania: dzisiaj

Sprzedawca części / Magazynier

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Przyjmowanie i wydawanie towaru na potrzeby serwisu Przygotowywanie paczek do wysyłek Prowadzenie dokumentacji magazynowej i prace administracyjne zgodne z zasadami gospodarki magazynowej...

SZCZEGÓŁY OFERTY

wielkopolskie / Komorniki, ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 3

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Magazynier

Opis stanowiska: obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie towaru kontrola stanów magazynowych prowadzenie spisów inwentaryzacyjnych Wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku dyspozycyjność uprawnienia do obsługi wózków widłowych -...

SZCZEGÓŁY OFERTY

lubuskie / Gorzów Wielkopolski

extraDACH