Mechanik

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko technika serwisu - praca mobilna. Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących napraw urządzeń Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymywanie...

SZCZEGÓŁY OFERTY

pomorskie / Słupsk

Emtor Spółka z o.o.

Data dodania: dzisiaj

Mechanik warsztatowy

Opis stanowiska: wykonywanie przeglądów, diagnostyki oraz napraw maszyn i urządzeń kolejowych; usuwanie nieprawidłowości w działaniu sprzętu pomocniczego. Nasze wymagania: doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z mechaniką oraz naprawami maszyn i...

pomorskie / Gdynia

CTL Service

Mechanik pojazdów samochodowych

ustawianie geometrii i zbieżności kół w samochodach Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie na stan. mechanika poj. samochodowych lub praktyka

wielkopolskie / Gniezno

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie