Tokarz / Frezer

Zakres obowiązków: Obsługa tokarki manualnej Wytwarzanie komponentów na podstawie dokumentacji technicznej Nadzór nad stanem technicznym obsługiwanej maszyny Dobór odpowiednich narządzi skrawających Kontrola jakości wytworzonych komponentów Wymagania:...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)

FOB-Decor Sp. z o.o.

Data dodania: dzisiaj

Tokarz

Praca przy obrabiarkach skrawających;I umowa na okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas określony;praca w godzinach 06:00-14:00 Wymagania konieczne: Zawód: Tokarz w metalu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie zawodowe,...

dolnośląskie / Zawidów

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Data dodania: wczoraj

Tokarz

Toczenie, obsługa urządzeń pomiarowych, rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji, czynny udział w zakresie wdrażania nowych rozwiązań technologicznych, dbanie o park maszynowy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

lubelskie / Dębowica

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie