Magazynier

Obowiązki: Kompletacja zamówień wg. dokumentu WZ, Praca przy załadunku i rozładunku towaru, Przyjmowanie dostaw towaru, Rozkładanie towaru w magazynie, Utrzymywanie porządku w magazynie. Wymagania: Doświadczenie w kompletowaniu zamówień z WZ – warunek...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34

Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.

Data dodania: dzisiaj

Magazynier

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Główne zadania: profesjonalna obsługa klienta przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu przygotowanie zamówień dla Klientów pomoc w rozładunku i załadunku towarów posługiwanie się przyjętym w magazynie...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Gliwice

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Magazynier bez doświadczenia

Miejsce pracy: Polkowice Zadania: Przyjmowanie towarów do magazynu Kompletowanie zamówienia Pakowanie i wysyłka zlecenia Wymagania: Motywacja do pracy Zdolności manualne Dyspozycyjność do pracy zmianowej Brak przeciwskazań do pracy fizycznej Nie wymagamy...

SZCZEGÓŁY OFERTY

dolnośląskie / Polkowice

ManpowerGroup