Pielęgniarka / Pielęgniarz​ (Gabinet Zabiegowy)

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Piotra Skargi 3 Zapraszamy do współpracy już dziś! My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce. rynkowe wynagrodzenie; różnorodne formy współpracy możliwość uzyskania...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, ul. Piotra Skargi 3 (Stare Miasto)

LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania: dzisiaj

Pielęgniarka

Opieka nad pensjonariuszami domu pomocy, dokonywanie pomiarów medycznych wg potrzeb, pomoc przy czynnościach opiekuńczo-higienicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu Uprawnienia:...

SZCZEGÓŁY OFERTY

lubelskie / Zamość

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Data dodania: wczoraj

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska: prowadzenie zabiegów hemodializy, opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i...

SZCZEGÓŁY OFERTY

małopolskie / Nowy Targ

Fresenius