Pomocnik drukarza/ Pracownik produkcji

Pomocnik Drukarza – możemy przyuczyć do zawodu! Oferujemy: Pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat Pracę w pełnym wymiarze godzin trzy zmiany w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Płońsk

ManpowerGroup

Data dodania: dzisiaj

Operator / Operatorka produkcji

Zadania: Obsługa urządzeń produkcyjnych Dbałość o zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego Realizacja zadań zgodnie z zasadami GMP i BHP Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Duchnice

POLPHARMA S.A.

Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji kołder, poduszek, nakładek na materace Pakowanie wyrobów Umiejętność pracy w zespole – praca w akordzie Wykonywanie prac zgodnie z oddelegowaniem na inne stanowisko pracy po uprzednim przeszkoleniu Inne zadania...

SZCZEGÓŁY OFERTY

lubuskie / Kostrzyn nad Odrą

Wendre Poland Sp. z o.o.