Pracownik produkcji

Co Ci oferujemy: Stabilną pracę z umową o pracę od samego początku zatrudnienia Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia Dofinansowanie do posiłków w stołówce na terenie zakładu Dofinansowanie karty sportowej Pracę w systemie...

SZCZEGÓŁY OFERTY

opolskie / Opole

IFM ECOLINK

Data dodania: dzisiaj

Operator produkcji / operator wózka widłowego (m/k)

Obowiązki: praca przy produkcji piany polietylenowej, obsługa wózka widłowego. Wymagania: uprawnienia UDT na wózki widłowe, gotowość do pracy na 3 zmiany, mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym.

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Duchnice

Trenkwalder

Monter

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: prace montażowe związane z produkcją kuchenek i piekarników skręcanie, nitowanie, klejenie, czyszczenie, pakowanie - w zależności od stanowiska na linii montażowej utrzymanie czystości na...

SZCZEGÓŁY OFERTY

dolnośląskie / Świdnica

Electrolux Poland Sp. z o.o.