Pracownik myjni w zakładzie produkcyjnym

Opis stanowiska: mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku prywatna opieka medyczna świadczenia socjalne...

SZCZEGÓŁY OFERTY

małopolskie / Niepołomice

Bell Polska Sp. z o.o.

Data dodania: dzisiaj

Pracownik sprzątający

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w placówce banku, w tym: Sprzątanie biura, kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Codzienne opróżnianie koszy Wymagania: Dokładność i sumienność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Dyspozycyjność do pracy w...

SZCZEGÓŁY OFERTY

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Sprzątaczka

utrzymanie w czystości pomieszczeń do sprzątania oraz otoczenia przed budynkiem, gospodarowanie powierzonym sprzętem Wymagania inne:

SZCZEGÓŁY OFERTY

świętokrzyskie / Kielce

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Data dodania: wczoraj