Technolog / Technolożka ds. wdrożeń komponentów z drewna

Twój zakres obowiązków: projektowanie nowych procesów technologicznych dla obróbki drewna litego i produkcji elementów ze sklejki przeprowadzanie testów technologicznych i nadzór nad nimi praca z narzędziami takimi jak CatiaV6 i platforma 3dExperience...

SZCZEGÓŁY OFERTY

podkarpackie / Rzepedź

Nowy Styl

Data dodania: wczoraj

Inżynier Procesów Technologicznych

Zakres obowiązków: Udział w wprowadzaniu nowych procesów technologicznych i rozwoju produktów Realizacja prac technologicznych w zakresie produkcji wyrobów ortopedycznych Inicjowanie i wdrażanie usprawnień produkcyjnych Monitorowanie i weryfikacja zużycia...

wielkopolskie / Gutowo Małe

Praca.pl

Technolog / Technolożka

Twój zakres obowiązków: aktywny udział we wdrażaniu nowych wyrobów metalowych projektowanie procesów technologiczno-produkcyjnych na podstawie dokumentacji kontrukcyjnej normowanie procesów technologicznych, ustalanie norm czasowych i materiałowych nadzór...

podkarpackie / Jasło

Nowy Styl