Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa przypisanych projektów Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej na każdym etapie zatrudnienia (umowy o pracę, świadectwa pracy) Wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowych i płacowych w systemie...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Katowice

ManpowerGroup

Data dodania: wczoraj

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Opis Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców. Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy, oraz umów cywilno-prawnych. Samodzielne sporządzanie i...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, Żoliborz

FUNDACJA IDYLLA

Asystent / Specjalista ds. Kadr i Płac

Wymagania: Wykształcenie wyższe 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych Biegła obsługa MS Office, Inicjatywa i samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy Znajomość języka angielskiego Zakres...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa

Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce