Handlowiec Branży TSL

Poszukujemy: Kogoś z doświadczeniem w transporcie, eksportujący do Danii/Szwecji. Doświadczony z rynkiem niemieckim to plus. Oferujemy: Od startu dołączysz do zespołu z opiekunem pomagającym Ci się rozwinąć. Praca zdalna lub w biurze. Stabilne...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Marki

NTG ROAD A/S

Data dodania: 2024-06-27

Młodszy specjalista ds. exportu

Zadania: Bieżąca obsługa zagranicznych klientów Współpraca z innymi działami firmy w powyższym zakresie (logistyka, marketing, zakupy, księgowość) Tworzenie ofert handlowych Udział w targach i imprezach handlowych Poszerzanie grupy kontrahentów...

SZCZEGÓŁY OFERTY

wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

EURODRUT Sp. z o.o.

Data dodania: 2024-06-13

Specjalista / Specjalistka ds. eksportu

Koordynowanie i realizacja procesów eksportowych w firmie. Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych. Negocjowanie warunków handlowych z klientami zagranicznymi. Monitorowanie rynków zagranicznych...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, Bielany

JUAN Sp. z o.o.