Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Twój zakres obowiązków: stała współpraca z klientem przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz dokumentacji przyjmowanie i rejestrowanie zamówień w systemie IFS oraz kontrola przebiegu ich realizacji wyjaśnianie reklamacji Nasze wymagania: znasz język...

SZCZEGÓŁY OFERTY

podkarpackie / Jasło

Nowy Styl

Data dodania: dzisiaj

Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego

Główne zadania: obsługa i realizacja zamówień Klientów zarządzanie platformą sprzedażową B2B i bieżąca aktualizacja oferty ofertowanie wg standardów sprzedaży i polityki cenowej obsługa procesu reklamacji raportowanie wyników sprzedaży i innych...

SZCZEGÓŁY OFERTY

lubelskie / Lublin

CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. komunikacji z klientem i wsparcia sprzedaży

Zakres obowiązków : obsługa połączeń wychodzących (audio i video) nawiązywanie i aktywne utrzymywanie relacji z klientami przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klientów wprowadzanie danych do systemu Wymagania : biegła znajomość języka...

Concentrix