Specjalista / Specjalistka IT

Twój zakres obowiązków: monitoring zgłoszeń i obsługa incydentów IT udział w projektach prowadzonych przez Departament Informatyki praca w systemie ticketowym zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT zdalne i lokalne wsparcie...

SZCZEGÓŁY OFERTY

podkarpackie / Jasło

Nowy Styl

Data dodania: 2024-04-30

It specialist

analizowanie i naprawa spraw związanych z zapotrzebowaniem na usługi informatyczne. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 168 h/mc Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy...

SZCZEGÓŁY OFERTY

małopolskie / Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data dodania: 2024-04-25

Ekspert ds. Transformacji i Innowacji Cyfrowej

Forma zatrudnienia : Umowa o pracę Tryb pracy : hybrydowa (50/50) Opis stanowiska: Przygotowywanie analiz potencjału oraz możliwości wykorzystania innowacyjnych rozwiązań wspierających działanie biznesu w branży healthcare Wsparcie w realizacji inicjatyw...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

Medicover sp. z o.o.