Technik RTG (Stomatologia)

Praca w Klinice Stomatologicznej Smile Design Clinic. Oferujemy: Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży stomatologicznej; Forma zatrudnienia - umowa zlecenie; Atrakcyjne wynagrodzenie; Dodatkowe benefity (min. opieka...

SZCZEGÓŁY OFERTY

mazowieckie / Warszawa, Żoliborz, ul. Zygmunta Słomińskiego 5/U5

LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania: wczoraj

Technik Elektroradiologii MR

Praca w pracowni LUX MED Diagnostyka przy ul. Puławskiej 455 w Warszawie. My zadbamy o: zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży; zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej ; rynkowe wynagrodzenie - stawka godzinowa + za...

mazowieckie / Warszawa, l. Puławskiej 455

Technik elektroradiologii (MRI)

Zakres obowiązków: wykonywanie badań z zakresu MRI przygotowywanie gabinetu i aparatury do badań, dbanie o porządek w miejscu pracy Oczekiwania: wykształcenie średnie kierunkowe dobra organizacja czasu pracy łatwość nawiązywania kontaktu z pacjentem...

dolnośląskie / Lubin

CDT Medicus

Data dodania: 2024-09-05