Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Twoje zadania: Naprawa maszyn, w tym hydraulicznych i wtryskowych, oraz naprawa awarii Regularne przeglądy maszyn Konserwacja, by zapobiegać awariom Zamawianie części zamiennych Instalacja i uruchomienie maszyn Wymagania: Wykształcenie techniczne Znajomość...

SZCZEGÓŁY OFERTY

łódzkie / Łódź

Praca.pl

Data dodania: dzisiaj

Pracownik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska usuwanie awarii maszyn i urządzeń wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na podstawie instrukcji i planu przeglądów realizacja zadań zgodnie z wewnętrznymi harmonogramami składanie zamówień na potrzebne narzędzia i materiały nadzór...

śląskie / Czekanów

CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Mechanik

CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI: ciekawą i stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne atrakcyjne...

małopolskie / Dobczyce

Wawel SA