Sprzątaczka powierzchni biurowych

Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych, praca na pół etatu w godzinach 6:00-10:00

SZCZEGÓŁY OFERTY

łódzkie / Piotrków Trybunalski

Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania: dzisiaj

Pracownik porządkowy

Oferujemy: Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie lub Umowę o Pracę (30,00 zł/ h brutto). Szacunek i troskę o pracownika. Premię frekwencyjną. Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy: Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków. -Miesięczny,...

SZCZEGÓŁY OFERTY

wielkopolskie / Tarnowo Podgórne, koło Poznania

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Pracownik utrzymania czystości

OPIS STANOWISKA: utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych gospodarowanie środkami czystości WYMAGANIA: pracowitość, sumienność, schludność, uprzejmość wywiązywanie się z powierzonych zadań dobra organizacja pracy

SZCZEGÓŁY OFERTY

małopolskie / Kraków

ATT Sp. z o.o.