Pracownik prac pomocniczych

prace pomocnicze na liniach produkcyjnych i w obszarach produkcyjnych, prace pomocnicze na ubojni, prace porządkowe, prace w chłodni, miejsce pracy wg późniejszych delegacji na terenie Polski, umowa zlecenia na 160 h, system czasu pracy- ruch ciągły, praca...

SZCZEGÓŁY OFERTY

śląskie / Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Data dodania: wczoraj

Pomocniczy robotnik przemysłowy

PROSTE PRACE PRZY PAKOWANIU, UKŁADANIU, PRZEKŁADANIU, PRZENOSZENIU WYROBÓW Z MIĘSA WYŁĄCZENIEM MIĘSA Z DROBIU. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

mazowieckie / Drobin

Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Pomocnik drukarza (k/m)

Obowiązki: kompletowanie narzędzi i oprzyrządowania niezbędnych do realizacji kolejnych zleceń na maszynie, wykonywanie czynności pomocniczych związanych z przygotowaniem maszyny do druku oraz drukowaniem, dbanie o czystość maszyn, zabezpieczanie...

mazowieckie / Ożarów Mazowiecki

Trenkwalder